
Надувний матрас нейлоновий Naturehike CNK2550WS019 65 мм синій з насосним мішком вага 621 г R-Value R1.6
2 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6977465869647
Надувний матрац одинарний Naturehike CNK2550WS019, 65 мм, з мішком для надування, синій
Одномісний матрас Naturehike CNK2550WS019 пропонує гарантований комфортний відпочинок і здоровий сон на свіжому повітрі. Рівень теплоізоляції даної моделі (рейтинг R-Value) складає R1.6, що ідеально підходить для температур від 12°C і вище. Конструкція з М-образними повітряними камерами рівномірно розподіляє навантаження, що зменшує тиск на спину, стегна і плечі.
Переваги і сфера застосування
- надувний матрас Naturehike з подушкою і мішком для надування;
- колір – синій;
- вмістимість – одномісний;
- максимальне навантаження – 125 кг;
- матеріали – нейлон 40D, TPU;
- рейтинг R-Value – R1.6 (температура комфорту ≥12 °C);
- розміри при надуванні – 200 х 60 х 6.5 см;
- розміри в складеному вигляді – Ø9 х 28 см;
- вага – 621 г;
- комплектується чохлом для зберігання;
- офіційна гарантія – 1 рік.
Технічні характеристики
| Стан | Нове |
| Вага | 621 г |
| Тип | Матраци |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | нейлон 40D, TPU |
| Розмір | 200 х 60 х 6.5 см |
| Тип товару | Коврики, матраси, подушки |
| Розмір в складеному стані | 9 х 28 см |
Уявіть, як ви відправляєтеся в похід з друзями, і у кожного з вас є надувний матрас Naturehike CNK2550WS019. Ви швидко і зручно надуваєте матраци за допомогою мішка, і вже через кілька хвилин можете насолоджуватися комфортом під зірками. А можливо, ви плануєте провести час на дачі? Цей матрас чудово підійде тим, хто цінує простоту і комфорт.
Придбати надувний матрас Naturehike CNK2550WS019 в нашому інтернет-магазині — це розумне рішення для активних людей, які цінують якість, надійність і зручність. Зробіть правильний вибір для свого відпочинку!
Не втрачайте можливість — замовляйте в нашому інтернет-магазині, отримайте консультацію та купіть з доставкою прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 621 г кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розмір | 200 х 60 х 6.5 см |
| Розмір в складеному стані | 9 х 28 см |
| Тип | Матраци |
| Тип товару | Кілімки, матраци, подушки |
- Ціна: 2 240 ₴










