Спальник з капюшоном Naturehike U250S NH20MSD07 (0°C) лівий коричневий трисезонний холлофайбер 250 г/м2
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6927595769294-L
Спальник з капюшоном Naturehike U250S NH20MSD07, (0°C), лівий, коричневий
Трисезонний спальний мішок Naturehike U250S забезпечує комфортний відпочинок на природі за температури повітря близько 0°C. Граничний температурний показник, за якого виробник допускає експлуатацію моделі, становить -3°C, а екстремальна температура знаходиться на рівні -14°C. Завдяки використанню зносостійких матеріалів і продуманій конструкції, цей спальник ідеально підійде для кемпінгу, походів або відпочинку на природі.
Ключові можливості
- Трисезонний спальний мішок із застібкою-блискавкою.
- Комфортна температура експлуатації - 0°C.
- Використані зносостійкі та дихаючі матеріали.
- Зручний капюшон для додаткового захисту.
- Невеликі габарити в складеному вигляді для зручності транспортування.
Технічні характеристики
- Гарантія: 1 рік.
- Вага: 1.5 кг.
- Розміри у розкладеному положенні: (190+30) х 75 см.
- Розміри у складеному вигляді: 25 х 43 см.
- Основний матеріал: поліестер 190Т.
- Підкладка: епонж 190T.
- Наповнювач: холлофайбер 250 г/м2, що імітує бавовну з пірʼя.
- Блискавка розташована з лівого боку.
- Капюшон та комір з липучкою для додаткового захисту.
Спальник Naturehike U250S - це прекрасний вибір для любителів активного відпочинку. Уявіть, як ви насолоджуєтеся теплою ночею під зірками після довгого дня походу. Або ж, ви в уютному наметі, де цей спальник забезпечить вам теплий і комфортний сон, навіть у холодні осінні вечори.
Поєднуючи якість і доступність, спальник Naturehike U250S стане надійним компаньйоном для ваших пригод. Ви можете замовити його прямо зараз в нашому інтернет-магазині і скористатися зручною доставкою.
Спальник з капюшоном Naturehike U250S NH20MSD07, (0°C), лівий, коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал | поліестер 190Т |
| Розмір | 190+30 х 75 см |
| Сезон | зима , осінь , весна |
| Тип товару | Спальники |
| Форма | ковдра |
| Ширина в ногах | 75 см |
| Ширина в узголів'я | 75 см |
- Ціна: 1 890 ₴

