
Сумка для інструменту Basic Stanley Open Tote відкрита, 16 STANLEY 1-96-182
2 394,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-96-182
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 447 х 277 х 251 см; Матеріал Нейлон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44.7 мм |
| Ширина | 27.7 мм |
| Висота | 25.1 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 394,55 ₴

