
Сумка поясна Basic Stanley Personal Pouch для особистих речей і аксесуарів STANLEY 1-96-179
521,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-96-179
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 240 х 155 х 60 мм; Матеріал Поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 15.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521,99 ₴








