
Сумка для інструменту FatMax TECHNICIAN, відкрита STANLEY 1-93-952
3 261,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-93-952
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 290x290x380 мм; Матеріал Поліестр 600 деньє
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | М'янма |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 29 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | нейлон + пластик |
| Комплектація | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 261,41 ₴


