
Сумка для інструменту FatMax® з пластика і тканини, 20 STANLEY 1-79-213
5 172,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1-79-213
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри 490х280х310 мм; Матеріал Пластик - нейлон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 31 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 172,24 ₴

