
Праска з парогенератором BLACK+DECKER BXSS2200E
5 799,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: BXSS2200E
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність, Вт 2200; Час нагрівання, хв 1; Об’єм, л 1,4; Постійна подача пари, г/хв 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З парогенератором |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анті-кальк | Да |
| Бойлер | Немає |
| Гарантія | 2 |
| Потужність | 2200 |
| Об` єм | 1.4 мл |
| Паровий шланг | 150 см |
| Живлення | 220/50 |
| Покриття підошви | кераміка |
| Постійна подача пари | 120 г/хв |
| Час нагрівання | 1 хв |
| Шнур живлення | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799,04 ₴








