
Плазморіз інверторний DeWALT DXWDCUT40E
79 998,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXWDCUT40E
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний струм 15-40 А; Максимальна товщина різу 10 мм; Тривалість навантаження 45%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Гарантія | 3 |
| Кабель затиску маси | 1.5 м |
| Кабель плазморізу | 1.5 м |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектація | Плазморіз - 1 шт. Кабель затискання масі — 1 шт. Перехідник з 32 А на 16 А - 1шт. Інструкція з експлуатації |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5.4 кВт |
| Максимальна товщина різання | 10 |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 40 А |
| Межі зміни напруги в мережі | 230 В |
| Напруга холостого ходу MMA | 312 В |
| Номінальна напруга мережі | 230 В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 45 % |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 998,88 ₴

