
Зварювальний апарат інверторний STANLEY WD-A200IW1
6 999,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: WD-A200IW1
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Режими MMA; Зварювальний струм 30-190 А; Діаметр електрода 1.6-4,0 мм; Тривалість навантаження 20%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр електрода | 1.6-4,0 |
| Кабель електродотримача | 1.5 м |
| Кабель затиску маси | 1.5 м |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затиску маси - 1 шт. Інструкція з експлуатації |
| Максимальна споживча потужність MMA | 5 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 190 А |
| Напруга холостого ходу MMA | 60 В |
| Номінальна напруга | 230 |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Режими зварювання | MMA |
| Робота без втрати потужності | 230 В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 20 % |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
| Функція Зниження напруги (VDR) | немає |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999,11 ₴

