
Зварювальний апарат інверторний DeWALT DXWDMIG200E
78 998,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXWDMIG200E
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Режими MMA; Зварювальний струм 15-200 А; Діаметр електрода 1.6-5.0 мм; Тривалість навантаження 90%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 27 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр електрода | 1.6-4.0 |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 200 мм |
| Діаметр зварювального дроту макс | 1 мм |
| Кабель електродотримача | 1.5 м |
| Кабель затиску маси | 1.5 м |
| Клас ізоляції | H |
| Максимальна споживча потужність MIG | 5.8 кВт |
| Максимальна споживча потужність MMA | 6.4 кВт |
| Максимальна споживча потужність TIG | 4.4 кВт |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм MIG | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 200 А |
| Максимальний зварювальний струм TIG | 200 А |
| Напруга холостого ходу MIG | 65 В |
| Напруга холостого ходу MMA | 65 В |
| Напруга холостого ходу TIG | 65 В |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Режими зварювання | MMA, MIG, TIG |
| Робота без втрати потужності | 230 В |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MIG | 90 % |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 90 % |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі TIG | 90 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 998,92 ₴



