
Дренажний насос електричний STANLEY SXUP400PCE
3 998,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXUP400PCE
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 0.4 кВт; Максимальна продуктивність 9000 л/год; Максимальний розмір часток у воді 5 мм; Висота напору 8 м; Максимальна глибина занурення 7 м; Вага 4.3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Максимальна глибина занурення | 7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Довжина кабелю живлення | 10 м |
| Діаметр патрубка | G1″G1-1/4″G1-1/2″ |
| Захист від перевантаження | Є |
| Клас ізоляції | F |
| Контроль за рівнем води | Поплавковий механізм |
| Максимальна висота напору (Нmax) | 8 м |
| Максимальна продуктивність (Qmax) | 9000 л/год |
| Максимальна температура води | 35 град |
| Максимальний розмір часток у воді | 5 мм |
| Максимальний тиск води | 0.80 бар |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | Технополімер |
| Механічне ущільнення | Керамографіт |
| Потужність двигуна | 0.4 |
| Мінімальний рівень води | 5 мм |
| Номінальна напруга | 230 |
| Обмотка двигуна | Алюміній |
| Розташування напірного патрубка | Верхнє |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Тип | дренажний насос;Дренажний насос |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 998,80 ₴



