
Дренажний насос електричний SEQUOIA SSP400D
2 199,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: SSP400D
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 400 Вт; Максимальна продуктивність 8000 л/год; Максимальний розмір часток у воді 35 мм; Висота напору 5 м; Максимальна глибина занурення 5 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Довжина кабелю живлення | 10 м |
| Діаметр патрубка | G1″,1-1/4″,1-1/2″ |
| Захист від перевантаження | Є |
| Клас ізоляції | B |
| Контроль за рівнем води | Поплавковий механізм |
| Максимальна висота напору (Нmax) | 5 м |
| Максимальна продуктивність (Qmax) | 8000 л/год |
| Максимальна температура води | 35 град |
| Максимальний розмір часток у воді | 35 мм |
| Максимальний тиск води | 0.5 бар |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпуса | Технополімер |
| Механічне ущільнення | Керамографіт |
| Потужність двигуна | 0.4 |
| Мінімальний рівень води | 30 мм |
| Номінальна напруга | 230 |
| Обмотка двигуна | Мідь |
| Розташування напірного патрубка | Бічне |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Тип | насос занурювальний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199,19 ₴




