
Свердло для металу EXTREME INDUSTRIAL COBALT DeWALT DT4948
4 218,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4948
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Industrial Cobalt; Матеріал застосування метал; Діаметр 12,5 мм; Кількість в упаковці 5 штук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 151 мм |
| Довжина робоча | 98 мм |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 шт. |
| Серія | EXTREME COBALT |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Тубус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 218,76 ₴






