
Свердло по металу EXTREME IMPACT Black & Gold DeWALT DT20607
220,48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20607
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Impact Black & Gold; Матеріал застосування метал; Діаметр 5,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 98 мм |
| Довжина робоча | 59 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,48 ₴



