
Свердло для металу Black & Gold DeWALT DT20517
87,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20517
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість Black & Gold; Матеріал застосування метал; Діаметр 4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 4 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 75 мм |
| Довжина робоча | 43 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Кількість в упаковці - 1 шт. |
| Серія | BLACK&GOLD |
| Тип | свердла по металу |
| Тип свердла | спіральне |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87,36 ₴

