
Свердло по деревині DeWALT DT90244
541,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT90244
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість EXTREME Impact спіральне; Матеріал застосування дерево; Діаметр 28 мм; Кількість в упаковці 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 152 мм |
| Довжина робоча | 100 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Свердло для дерева — 1 шт. |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,32 ₴

