
Струбцина FatMax М триггерная з максимальним зусиллям стиснення 45 кг STANLEY FMHT0-83233
1 447,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT0-83233
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір при стисненні 300 мм; Глибина 60 мм; Зусилля стяжки 45 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 кг |
| Глибина | 60 |
| Довжина: | 475 см |
| Зусилля стяжки | 45 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення + розтиснення |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447,14 ₴





