
Струбцина FatMax S триггерная з максимальним зусиллям стиснення 15 кг STANLEY FMHT0-83231
435,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT0-83231
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір при стисненні 110 мм; Глибина 38 мм; Зусилля стяжки 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58 кг |
| Глибина | 38 |
| Довжина: | 205 см |
| Зусилля стяжки | 15 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | стиснення + розтиснення |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435,21 ₴



