
Струбцина FatMax XL триггерная з максимальним зусиллям стиснення 270 кг STANLEY FMHT0-83213
2 734,97 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT0-83213
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір при стисненні 450 мм; Глибина 92 мм; Зусилля стяжки 270 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1360 кг |
| Глибина | 92 |
| Довжина: | 525 см |
| Зусилля стяжки | 270 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 734,97 ₴







