
Струбцина FatMax L триггерная з максимальним зусиллям стиснення 135 кг STANLEY FMHT0-83211
1 476,07 ₴
- Немає в наявності
- Код: FMHT0-83211
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Максимальний розмір при стисненні 450 мм; Глибина 78 мм; Зусилля стяжки 135 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 750 кг |
| Глибина | 78 |
| Довжина: | 495 см |
| Зусилля стяжки | 135 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | Тригерні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 476,07 ₴






