
Струбцина рейкова паралельна для роботи з металом DeWALT DWHT83850-1
2 275 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT83850-1
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимальний розмір при стисненні 300 мм; Глибина 120 мм; Зусилля стику 450 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1353 кг |
| Глибина | 120 |
| Довжина: | 300 см |
| Зусилля стяжки | 450 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | рейкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴


