
Струбцина кутова для невеликих навантажень DeWALT DWHT83840-0
620,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT83840-0
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Довжина 75 мм; Глибина 15 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 243 кг |
| Глибина | 15 |
| Довжина: | 75 см |
| Зусилля стяжки | 91 кг |
| Комплектація | В упаковці |
| Застосування | професійне |
| Тип | гвинтові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,36 ₴


