
Свердло універсальне STANLEY STA53207
193,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: STA53207
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливість TCT/HM; Матеріал застосування універсальне; Діаметр 6 мм; Кількість в упаковці 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 6 мм |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 123 мм |
| Довжина робоча | 60 мм |
| Комплектація | 1 штука |
| Матеріал свердла | TCT/HM |
| Застосування | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,96 ₴

