Особливість EXTREME; Матеріал застосування бетон/цегла/камінь; Діаметр 13 мм; Кількість в упаковці 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 150 мм |
| Довжина робоча | 100 мм |
| Комплектація | 1 штука |
| Застосування | бетон цегла камінь |
| Тип хвостовика | фрезерований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34,33 ₴


