
Детектор неоднорідностей S200 STANLEY STHT0-77406
1 340,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: STHT0-77406
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Визначається матеріал дерево, метал, проводка під напругою в сухих стінах; Глибина виявлення 19,19 або 51 мм; Живлення батарея 9V.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17 кг |
| Виявлення кольорового металу | є |
| Виявлення чорного металу | є |
| Гарантія | 1 |
| Комплектація | В упаковці |
| Макс. глибина сканування деревини | 19 мм |
| Макс. глибина сканування кольорового металу | 19 мм |
| Макс. глибина сканування проводки | 51 мм |
| Макс. глибина сканування чорного металу | 19 мм |
| Напруга живлення | 9 |
| Виявлення деревини | є |
| Виявлення проводки під напругою | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340,79 ₴

