
Рубанок мережевий DeWALT D26500
18 198,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: D26500
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Споживана потужність 1050 Вт; Частота обертання 13500 об/хв; Вага 4.0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 4 кг |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Глибина вибірки чверті | 25 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Твердосплавні двосторонні ножі. Паралельна направляюча - 1 шт. Направляюча для вибірки чверті - 1 шт. Перехідник для збору стружки - 1 шт. Ліво- і правобічний ежектор тирси |
| Максимальна глибина стругання | 4 |
| Частота обертання | 13500 |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 198,96 ₴



