
Рубанок мережевий BLACK+DECKER BEW712
3 985,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEW712
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 710 Вт; Частота обертання 16500 об/хв; Вага 3,0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Глибина вибірки чверті | 11 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальна глибина стругання | 2 |
| Частота обертання | 16500 |
| Ширина стругання | 82 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 985,80 ₴










