Споживана потужність 1400 Вт; Клас очищення L; Об’єм пилозбірника (сухе сміття) 30 л; Об’єм пилозбірника (вода) 17.5 л; Вага 9.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 32 |
| Довжина шланга | 4.6 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Шланг 4.6 м діаметром 32 мм - 1 шт. Перехідник AirLock - 1 шт. Пилозбірник - 1 шт |
| Сила всмоктування | 21 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 4080 л/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 199 ₴










