Акумуляторна система 18В XR Li-lon; Ємність контейнера 300 - 600 мл; Вага (без акумулятора) 2.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Тримач картриджів 600 мл - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Макс. обсяг робочого матеріалу | 600 мл |
| Макс. швидкість подачі | 533 мм/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Сумісність з | Картриджами м’якої упаковки ″Ковбаса″ |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Штовхає зусиллю | 254 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 699 ₴



