
Зарядний пристрій та 1 акумулятор STANLEY FATMAX SFMCB14M1
5 947,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: SFMCB14M1
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями V20 18 В; Струм заряджання 4 А; Вага 1.41 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | 1 акумулятор V20 18 В 4,0 Ач та зарядний пристрій 4 А. |
| Час заряджання | 60 |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.41 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 947,76 ₴





