
Зарядний пристрій SEQUOIA SC2540
1 298,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: SC2540
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Li-Ion, 20 В; Струм зарядки 2.5 А; Вага 0.75 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Гарантія | 1 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 2.5 А |
| Напруга максимальна | 20 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298,96 ₴

