
Зарядний пристрій-BOX DeWALT DWST83471
16 998,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83471
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями 18, 54 В XR Li-Ion XR Li-Ion; Час заряджання 75 хв. 2 акумулятори/ 18V XR 5 Аг (DCB184); Струм заряджання до 6 А; Вага 3.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання | 75 хв. 2 акумулятори/ 18V XR 5 Аг (DCB184) |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 6 А |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 998,80 ₴







