
Зарядний пристрій DeWALT DE9112
4 002,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: DE9112
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Ni-Cd + Ni-MH, 7.2 В, 18 В; Час зарядки 60 хв; Струм зарядки 2.3 А; Вага 0.80 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Картон |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Напруга мінімальна | 7.2 В |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 002,01 ₴

