
Зарядний пристрій DeWALT DCB132T2
24 299,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCB132T2
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Li-Ion, 18 В, 54 В XR FLEXVOLT; Час зарядки 90 хв - 18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546); Струм заряджання 4 А; Вага 1.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій (подвійне). 2 акумуляторами 6 Ач (18 В) / 2 Ач (54 В) DCB546. У картонній коробці |
| Час заряджання | 90 хв/18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546) |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 299,08 ₴

