Сумісно з батареями Li-Ion, 10.8 В, 14.4 В, 18 В, 54 В XR FLEXVOLT; Час зарядки 180 хв - 54 В XR, 12/4 Аг (DCB548); Струм заряджання 4 А; Вага 1.20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій (подвійне). У картонній коробці |
| Час заряджання | 180 хв/54 В XR, 12/4 Аг |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 699,16 ₴


