
Зарядний пристрій DeWALT DCB118Y2
35 999,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCB118Y2
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Li-Ion, 18 В/54 В XR FLEXVOLT; Час заряджання 120 хв/18 В, 54 В XR, 12/4 Аг (DCB548); Струм заряджання 8 А; Вага 0,65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій 1 шт. Акумуляторна батарея Li-Ion 54В XR 12 Аг (DCB548) - 2 шт |
| Час заряджання | 120 мин/18 В, 54 В XR, 12/4 Аг (DCB548) |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 8 А |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999,08 ₴

