
Зарядний пристрій DeWALT DCB118_N473860
3 298,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCB118_N473860
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Li-Ion, 18 В, 54 В XR FLEXVOLT; Час зарядки 60 хв/18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546); Струм заряджання 8 А; Вага 0.65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій. У картонній коробці |
| Час заряджання | 60 хв/18 В, 54 В XR, 6/2 Аг (DCB546) |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 8 А |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 298,88 ₴


