
Зарядний пристрій DeWALT DCB117
4 998,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCB117
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Li-Ion, 18 В, 54 В XR; Час заряджання 60 хв/54 В XR FLEXVOLT, 9 Аг (DCB547); Струм заряджання 12 А; Вага 1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій 1 шт |
| Час заряджання | 60 хв/54 В XR FLEXVOLT, 9 Аг (DCB547) |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 12 А |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 998,76 ₴



