Сумісно з батареями Li-Ion 10.8 В , 12 В, 18 В, 54 В XR FLEXVOLT; Час зарядки 30 хв/18 В XR, 2 Аг (DCB183); Струм заряджання 4 А; Вага 0.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт |
| Час заряджання | 30 хв/18 В XR, 2 Аг (DCB183) |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498,98 ₴





