
Зарядний пристрій 4-х портове DeWALT DCB104
16 298,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCB104
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями 10.8 В, 12 В, 14.4 В, 18 В, 54 В XR Li-Ion; Час заряджання 120 хв/54 В XR FLEXVOLT, 12/4 Аг (DCB548); Струм зарядки до 8 А; Вага 2.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання | 120 хв/54 В XR FLEXVOLT, 12/4 Аг (DCB548) |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 8 А |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 298,88 ₴


