
Зарядний пристрій BLACK+DECKER BDC2A
1 662,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: BDC2A
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Li-Ion, 18 В, 54 В; Час зарядки 60 хв; Струм зарядки 2 А; Вага 0.60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт |
| Час заряджання | 60 |
| Гарантія | 2 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 2 А |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Напруга максимальна | 54 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 662,96 ₴

