
Зарядний пристрій BLACK+DECKER BDC1A15
3 048,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: BDC1A15
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумісно з батареями Li-Ion, 14.4 В, 18 В; Час зарядки 90 хв; Струм зарядки 1 А; Вага 0.95 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт. Акумуляторна батарея - 1 шт |
| Час заряджання | 90 |
| Гарантія | 2 |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 1 А |
| Напруга мінімальна | 14.4 В |
| Напруга максимальна | 18 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 048,24 ₴



