Споживана потужність 1800 Вт; Макс. діаметр змішувача 160 мм; Вага 6.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.3 кг |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | Міксер мережевий - 1 шт. Насадка-змішувач 160 мм - 1 шт. Гайковий ключ - 2 шт |
| Максимальний діаметр змішувача | 160 мм |
| Частота обертання 1 швидкість | 400 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 550 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 725 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 599 ₴







