
Дриль мережевий ударний STANLEY FATMAX FMEH750
3 932,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMEH750
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 750 Вт; Макс. крутний момент 20.1 Нм; Вага 3.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Дриль. Додаткова рукоятка - 1 шт. Картонна коробка |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 20.1 Нм |
| Наявність удару | є |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота ударів 1 швидкість | 54400 уд/хв |
| Швидкозатискний патрон | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 932,76 ₴





