
Дриль мережевий ударний DeWALT DWD024S
5 898,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWD024S
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 701 Вт; Макс. крутний момент 5.2 Нм; Вага 1.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 701 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | Швидкозатискний патрон - 1 шт. Багатопозиційна бічна рукоятка - 1 шт. Обмежувач глибини свердління - 1 шт |
| Макс. діаметр хвостовика оснащення | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 5.2 Нм |
| Наявність удару | є |
| Частота обертання 1 швидкість | 2800 об/хв |
| Частота ударів 1 швидкість | 47600 уд/хв |
| Швидкозатискний патрон | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 898,88 ₴


