
Дриль мережевий ударний BLACK+DECKER BEH850
4 485 ₴
- Готово до відправки
- Код: BEH850
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність 850 Вт; Вага 2.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 32 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Дриль ударна мережева - 1 шт. Свердло - 6 шт. Додаткова рукоятка - 1 шт |
| Максимальний діаметр свердління (цегла) | 16 мм |
| Наявність удару | є |
| Швидкозатискний патрон | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 485 ₴







