Споживана потужність 1800 Вт; Частота обертання 10000 об/хв; Вага 33 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Загальні параметри | |
| Вага | 33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Пилозахисний кожух і адаптер - 1 шт. Шестигранний ключ — 1 шт. Ключ — 1 шт. Приладдя для зміни ножів - 1 шт |
| Максимальна висота заготівки | 152 мм |
| Максимальна ширина заготівки | 315 мм |
| Максимальна глибина стругання | 3.2 |
| Споживана потужність | 1800 |
| Швидкість подавання | 7.8 |
| Частота обертання | 10000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 499 ₴






