
Гайкокрут ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF961N
22 999,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF961N
+380 (99) 432-61-38
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна система 18 В XR Li-lon XR; Макс. крутний момент 1626 Нм (на зрив 2372 Hm); Вага (без акумулятора) 3.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 870 Вт |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальний крутний момент | 2372 Нм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Частота обертання 1 швидкість | 440 об/хв |
| Частота обертання 2 швидкість | 800 об/хв |
| Частота обертання 3 швидкість | 1200 об/хв |
| Частота ударів | 1890 уд/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999,08 ₴










