Акумуляторна система Li-Ion, 48 В; Ємність 4 Аг; Вага 1.36 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 180 |
| Гарантія | 2 |
| Місткість | 4 |
| Індикація | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999,12 ₴



