Акумуляторна система Li-Ion, 18 В XR PowerStack; Ємність 3.5 Aг; Вага 0.54 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.54 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Акумуляторная батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack 3.5 Ач - 1 шт. |
| Місткість | 3.5 |
| Гарантія | 3 |
| Індикація | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴







